Wyniki

Kolejka 1 – 28.10.2023

WinPlay 48

Mariusz Woźniak 10, Bryłowski, Szast i Pietrzela po 9, Michalak 7, Trocewicz 2, Szot 1, Michał Wilczyński.

VS

Team Erkado 51

Mazurek 19, Dudek 13, Kijora 9, Pęzioł i Szydłowski po 4, Skałecki 2, Ciupa, Boratyński, Makowski, Popielarski.

Dom Plus Kwadrat 48

Szot 13, Miłosz Jusiak 9, Michał Duda 8, Suchocki 6, Postrzech i Topyła po 4, Łukasz Jusiak i Pańkowski po 2, Wiśniecki.

VS

Adley Hydroizolacje 33

Szpunar 12, Klekot 6, Konrad Jusiak 6, Bryk i Grądzki po 4, Bukowski, Wnuk.

4te Piętro 62

Łukawski 16, Koszałka i Ożga po 11, Jóźwiakowski i Dykiel po 9, Waręcki 6, Bielecki.

VS

BRU 56

Porębiak 16, Ładziak 12, Paszkowski 9, Śmigielski i Kuwałek po 6, Głowala 4, Kot 3.

The Reds IGLO-KLIMA 66

Lejko 16, Dejnek 12(4×3), Rutkowski i Dariusz Josik po 9, Kozioł 8, Korniluk 4, Kusiak 3, Padysz 3, Skolimowski 2, Misztal.

VS

Flying Foxes 48

Grygiel 16, Kucharczyk 9, Szafranek i Sposób po 8, Wrona 3, Winiarski i Kulikowski po 2, Kowalik, Kępa, Kozieł.

Lancet 45

Jacek Woźniak 14, Myśliwiec 8, Kokowicz 7, Paluch 5, Kwiatkowski 4, Gomółka 3, Chrościcki i Gołacki po 2.

VS

Lipa Team 50

Dobrowolska 20, Karwas 16, Andrzej Lipski 11, Bałdyga 3, Bodył, Kozłowski.

Quattro Tech. 52

Jurasik 14, Małyszek 13, Sadło 10, Sidor 8, Król 4 Bijata, Dębski.

VS

Prospectiv 34

Chub 14, Lastrebon 7, Wroński i Florek po 5, Stefaniuk 3, Szymański, Bełko, Abramowski.

Kolejka 2 – 04.11.2023

 

Flaying Foxes 45

Grygiel i Sposób po 15, Kowalik 6, Winiarski 4, Kępa i Wrona po 2, Szafranek 1, Kucharczyk.

VS

Lipa Team 52

Andrzej Lipski 20, Dobrowolska 14, Karwas 9, Bałdyga i Bodył po 6, Wiaderny 1, Bednarczuk.

Prospectiv 37

Lastrebon 12, Florek i Chub po 8, Wroński 6, Bełko 2, Abramowski 1, Szymański.

VS

Lancet 80

Kwiatkowski 30, Kokowicz 21, Woźniak 11, Gomółka 8, Paluch 6, Chrościcki i Gołacki po 2.

The Reds IGLO-KLIMA 80

Lejko 18, Padysz 14, Kusiak 12, Korniluk 12, Dejnek 8, Kozioł 7, Dariusz Josik 5, Misztal 4, Rutkowski.

VS

Dom Plus Kwadrat 65

Tomasz Szot 20, Michał Duda 15, Rafał Duda 9, Sowa 7, Topyła 5, Wiśniecki i Chałupczak po 4, Suchocki 1, Postrzech, Jusiak Łukasz.

Symbit 86

Ziółkowski 29, Andrzejak 15, Szulakowski 14, Piotr Chabros 11, Adamczyk 8, Marzec 5, Krochmalski i Mrozek po 2.

VS

WinPlay 61

Woźniak 15, Bryłowski 11, Pietrzela 9, Michalak 9, Wilczyński 8, Kalinowski 6, Nieoczym 3.

Quattro Tech. 43

Jurasik 11, Broda 10, Sadło 9, Sidor 7, Małyszek 4, Krzyżanek 2, Bijatka, Król.

VS

4te Piętro 48

Sidorowicz 16, Jóźwiakowski 10, Łukawski 9, Ożga 9, Kmieć 3, Finkowski 1.

Adley Hydroizolacje 40

Szpunar 16, Grądzki i Klekot po 9, Konrad Jusiak 6, Bryk, Wnuk.

VS

Team Erkado 75

Smala 13, Skałecki 12, Suchorowski 10, Dudek 10, Mazurek 9, Szydłowski 8, Kijora 6, Pęzioł 5, Makowski 2.

Kolejka 3 – 11.11.2023

 

Dom Plus Kwadrat 57

Michał Duda 14, Tomasz Szot i Miłosz Jusiak po 9, Łysiak 7, Łukasz Jusiak i Wiśniecki po 5, Suchocki 4, Postrzech i Chałupczak po 2, Sowa.

VS

4te Piętro 56

Łukawski 15, Ćwik 13, Ożga 12, Dykiel i Koszałka po 8, Finkowski, Bielecki.

Flying Foxes 59

Kowalik 18, Grygiel 14, Gęca 12, Kucharczyk 8, Kozieł 3, Kępa i Sposób po 2, Wrona, Szafranek, Winiarski.

VS

BRU 40

Śmigielski 15, Kuwałek, Kot i Ładziak po 7, Głowala 4, Porębiak.

Quattro Tech. 50

Jurasik 16, Bijata 10, Małyszek 9 Sadło 6, Dębski 5, Sołtys i Król po 2, Krzyżanek.

VS

Lancet 66

Kokowicz 20, Myśliwiec 18, Kwiatkowski 12, Gomółka 7, Paluch 6 Woźniak 3, Chrościcki.

Symbit 64

Ziółkowski 29, Andrzejak 18, Skwira 7, Zając i Adamczyk po 3 Mrozek i Kudela po 2.

VS

Lipa Team 53

Karwas 20, Dobrowolska 13, Andrzej Lipski i Bodył po 9, Rybicki 2, Bałdyga.

The Reds IGLO-KLIMA 90

Padysz 18, Lejko 17, Dariusz Josik 15, Kozioł 13, Dejnek 10, Korniluk 9, Rutkowski 8.

VS

WinPlay 58

Michalak i Mariusz Woźniak po 12, Bryłowski 10, Trocewicz 6, Pietrzela 5, Szast 4, Nieoczym, Leszek Szot i Socha po 3.

Prospectiv 37

Jakub Stefaniuk 16, Chub 8, Florek 6, Bełko 4, Marcin Stefaniuk 2, Lastrebov 1, Szymański.

VS

Team Erkado 58

Boratyński 12, Szydłowski 11, Dudek i Pęzioł po 10, Smala 5 Suchorowski i Makowski po 4, Kijora 2.

Kolejka 4 – 19.11.2023

 

Dom Plus Kwadrat 56

Łysiak 16, Suchocki 11, Miłosz Jusiak 8, Tomasz Szot 7, Michał Duda i Postrzech po 4, Wiśniecki 3 i Pańkowski po 3, Jusiak Łukasz.

VS

Team Erkado 46

Dudek 15, Pęzioł 12, Kijora 6, Szydłowski 5, Skałecki 4, Mazurek i Suchorowski po 2, Makowski, Popielarski.

Quattro Tech. 58

Jurasik 22, Sidor 12, Sadło 8, Małyszek 5, Krzyżanek 4, Król 4, Dębski 3, Bijatka.

VS

Adley Hydroizolacje 53

Szpunar 18, Klekot 11, Konrad Jusiak 7, Bis 7, Grądzki 6, Bukowski 2, Wnuk 2.

4te Piętro 88

Dankiewicz 17, Koszałka 14, Łukawski 12, Bielecki 11, Waręcki 11. Jóźwiakowski 11, Ożga 9, Finkowski 2, Kmieć 1.

VS

Lipa Team 38

Bodył 10, Konopka 8, Lipski, Bałdyga i Rybicki po 6, Bednarczuk 2.

WinPlay 50

Wiśniewski 13, Wilczyński 10, Bryłowski 8, Mariusz Woźniak 7, Michalak 6, Trocewicz 3, Leszek Szot, 2, Pietrzela 1.

VS

Lancet 58

Kokowicz 22, Myśliwiec 16, Kwiatkowski 11, Gomółka 4, Paluch 3, Jacek Woźniak 2, Gołacki, Chrościcki, Melko.

Symbit 100

Ziółkowski 44 (7×3), Szulakowski 20, Adamczyk 14, Kudela 8, Krochmalski 6, Skwira 5, Mrozek 3.

VS

Flying Foxes 39

Grygiel 14, Kozieł i Kowalik po 7, Sposób i Wrona po 4, Gęca 2 Szafranek 1, Winiarski, Kępka.

The Reds IGLO-KLIMA 82

Lejko 24 (8×3), Kozioł 21, Skolimowski 15, Misztal 8 i Kusiak po 8, Dariusz Josik 4, Korniluk 2, Dejnek.

VS

Bru 57

Ładziak 15, Marcin Śmigielski 13, Kot 9, Głowala 6 Kuwałek 6, Surma 4, Grzegorz Śmigielski 2, Paszkowski 2.

Kolejka 5 – 03.12.2023

 

Symbit 91

Ziółkowski 43, Andrzejak 20, Kudela 12, Skwira 7, Marzec 5, Mrozek 4.

VS

BRU 66

Ładziak 25, Kot 14, Porębiak 11, Głowala 8, Paszkowski 5, Kuwałek 4.

Dom Plus Kwadrat 75

Suchocki 18, Łysiak 14, Postrzech 12, Tomasz Szot 10, Łukasz Jusiak, Pańkowski i Sowa po 5, Topyła 4, Wiśniecki 2.

VS

Lancet 60

Kwiatkowski 23, Kokowicz 22, Paluch 10, Gomółka 3, Melko 2, Chrościcki, Woźniak.

Quattro Tech. 47

Małyszek 13, Jurasik 11, Sadło 8, Dębski 5, Sidor i Bijata po 4, Krzyżanek 2.

VS

Team Erkado 53

Mazurek 21, Dudek 9, Pęzioł 8, Szydłowski i Ciupa po 4, Makowski 3, Popielarski i Suchorowski po 2.

Prospectiv 34

Lastrevon 8, Marcin Stefaniuk i Wroński po 7, Chub 6, Florek 4, Bełko 2, Szymański.

VS

Adley Hydroizolacje 50

Szpunar 21, Jakubczyk 12, Bis 8, Bukowski 5, Muszyński 4, Wnuk.

The Reds IGLO-KLIMA 58

Padysz i Dariusz Josik po 13, Lejko 9, Kozioł 8, Skolimowski 6, Dejnek 4, Misztal 3, Korniluk 2.

VS

Lipa Team 55

Karwas 26, Dobrowolska 21, Bodył 7, Lipski 1, Bałdyga.

4te Piętro 69

Jóźwiakowski 18, Ożga 16, Łukawski 13, Koszałka 10, Waręcki 8, Dankiewicz i Bielecki po 2, Finkowski.

VS

WinPlay

Mariusz Woźniak 18, Bryłowski i Nieoczym po 9, Leszek Szot, Szast i Pietrzela po 6, Michalak 5, Trocewicz 2.

Kolejka 6 – 09.12.2023

 

Lipa Team 51

Dobrowolska 20, Karwas 11, Lipski i Bodył po 8, Wiaderny 4, Bałdyga.

VS

Dom Plus Kwadrat 40

Łysiak 13, Tomasz Szot 11, Wiśniecki 5, Pietrzela, Postrzech i Rudziński po 4, Suchocki 3, Rałał Duda, Jusiak Łukasz, Chałupczak.

Team Erkado 59

Mazurek 21, Pęzioł i Dudek po 8, Skałecki 6, Popielarski, Smala i Boratyński po 4, Szydłowski i Makowski po 2, Suchorowski, Kijora.

VS

The Reds IGLO-KLIMA 88

Lejko 26, Padysz 14, Dariusz Josik 13, Korniluk 11, Kusiak 9, Dejnek 7, Kozioł 6, Misztal 2.

Flaying Foxes 44

Kozieł 12, Szafranek 9, Wrona 8, Kowalik 7, Winiarski i Kępa po 4.

VS

Prospectiv 36

Iastrebov i Marcin Stefaniuk po 10, Chub i Florek po 8, Wroński, Szymański, Abramowski.

BRU 44

Porębiak 12, Ładziak 11, Paszkowski 9, Kot 8, Surma 4, Kuwałek.

VS

Quattro Tech. 65

Sadło 18, Sidor 15, Broda 14, Bijata 8, Król 6, Krzyżanek 4, Kucharczyk.

Lancet 58

Kokowicz 29, Kwiatkowski 11, Gomółka i Gołacki po 6, Paluch 4, Chrościcki 2.

VS

4te Piętro 61

Łukawski 14, Dykiel 12, Ożga 10, Jóźwiakowski 8, Koszałka i Waręcki po 6, Dankiewicz 5, Bielecki, Kmieć.

Adley Hydroizolacje 52

Szpunar 15, Konrad Jusiak 13, Bis 8, Bukowski 6, Grądzki 4, Muszyński 4, Wnuk 2.

VS

Symbit 70

Ziółkowski 23, Andrzejak 16, Krochmalski 11, Piotr Chabros 10, Adamczyk i Skwira po 5, Mrozek.

Kolejka 7 – 16.12.2023

 

Dom Plus Kwadrat 112

Tomasz Szot 22, Łysiak 17, Chałupczak 16, Łukasz Jusiak 13, Postrzech i Topyła po 12, Suchocki 10, Rafał Duda 6, Sowa 4, Pawelec.

VS

Prospectiv 28

Florek 10, Wroński 8, Iastrebov i Bełko po 4, Szymański 2, Repeć.

Lancet 67

Kokowicz 27, Kwiatkowski 12, Gołacki 8, Gomółka 6, Myśliwiec 6, Paluch i Chrościcki po 4.

VS

BRU 44

Ładziak 12, Paszkowski 9, Głowala 8, Porębiak 7, Plebanowicz 5, Kuwałek 3.

WinPlay 42

Szast 16, Leszek Szot 10, Woźniak 5, Kalinowski 4, Wilczyński 3, Nieoczym i Trocewicz po 2, Pietrzela.

VS

Adley Hydroizolacje 49

Szpunar 16, Jakubczak 14, Muszyński 12, Bis 7, Wnuk.

Lipa Team 43

Dobrowolska 17, Karwas 12, Lipski i Bodył po 6, Rybicki i Wiaderny po 1, Bałdyga.

VS

Team Erkado 51

Boratyński 13, Kijora 11, Mazurek i Pęzioł po 10, Skałecki 6, Szydłowski 1, Makowski, Ciupa, Suchorowski.

4te Piętro 83

Koszałka 20, Ożga 18, Dykiel 17, Łukawski 15, Dankiewicz 13, Finkowski, Bielecki.

VS

Flying Foxes 51

Grygiel 19, Gęca 14, Winiarski 6, Wroński 6, Wrona 4, Kępa 2.

Symbit 74

Ziółkowski 31, Andrzejak 20, Chabros 11, Zając 10, Kudela 2, Skwira, Adamczyk, Mrozek.

VS

The Reds IGLO-KLIMA 66

Lejko 22, Padysz 21, Kozioł 7, Korniluk 6, Kusiak i Skolimowski po 5, Dejnek, Dariusz Josik, Misztal.

Kolejka 8 – 13.01.2024

 

Adley Hydroizolacje 45

Szpunar 26, Grądzki 7, Muszyński i Konrad Jusiak po 6, Bukowski, Klekot, Wnuk.

VS

4te Piętro 65

Łukawski 15, Waręcki 13, Jóźwiakowski 12, Ożga 6, Dykiel 5, Sidorowicz i Dankiewicz po 4, Bielecki 3, Kmieć 3.

Team Erkado 50

Pęzioł 11,  Skałecki 10, Suchorowski 9, Dudek 7, Szydłowski 6, Ciupa 5, Makowski 2.

VS

Lancet 54

Kokowicz 19, Paluch 13, Myśliwiec 10 Gomółka 5, Gołacki 4, Kwiatkowski 3, Chrościcki.

Symbit 63

Ziółkowski 33, Kudela 19, Zając 9, Marzec 2, Skwira, Mrozek, Krochmalski, Adamczyk.

VS

Quattro Tech 67

Sadło 15, Małyszek 14, Jurasik i Sidor po 12, Broda i Czajka po 6, Bijata 2, Dębski.

Flying Foxes 42

Grygiel 20, Gęca 8, Wrona7, Kozieł 3, Kępa i Kosyk po 2, Sposób.

VS

Dom Plus Kwadrat 70

Michał Duda 13, Łysiak i Chałupczak po 11, Wiśniecki 8, Postrzech 6, Rafał Duda 6, Pańkowski 5, Łukasz Jusiak i Tomasz Szot 4, Pawelec 2.

BRU 54

Ładziak 24, Paszkowski 11, Kot 8, Surma 4, Głowala 3, Porębiak i Kuwałek po 2, Plebanowicz.

VS

WinPlay 57

Michalak 14, Socha 13, Woźniak 12, Bryłowski 7, Pietrzela 6, Leszek Szot 5.

Prospectiv 61

Jakub Stefaniuk 27, Chub 10, Lastrebov 8, Marcin Stefaniuk 8, Florek po 8, Wroński, Szymański, Bełko, Abramowski, Gawłowski.

VS

The Reds IGLO-KLIMA 70

Padysz 18, Lejko 13, Dejnek 11, Skolimowski 10, Kusiak 9, Korniluk 4, Dariusz Josik 3, Rutkowski 2.

Kolejka 9 – 20.01.2024

 

Lancet 59

Kokowicz 26, Gołacki 12, Kwiatkowski 11, Paluch 9, Chrościcki 1, Melko.

VS

The Reds IGLO-KLIMA 109

Dejnek 45, Lejko 29, Skolimowski 10, Rutkowski 9, Padysz 6, Dariusz Josik 5, Klarecki 3, Misztal 2, Kusiak.

Lipa Team 49

Jarosz 20, Dobrowolska 15, Karwa 6, Lipski 5, Bodył 3, Konopka, Rybicki.

VS

Quattro Tech. 60

Jurasik 20, Bijata 14, Sadło 8, Czajka 7, Małyszek 5, Dębski 4, Sidor 2.

Team Erkado 53

Dudek 13, Mazurek i Pęzioł po 11, Boratyński 8, Kijora 6, Ciupa 4, Makowski, Szydłowski.

VS

Symbit 76

Ziółkowski 19, Szulakowski 17, Zając 14, Andrzejak 12, Kudela 8, Adamczyk 3, Marzec 2, Krochmalski 1, Skwira.

WinPlay 46

Szast 12, Pietrzela 8, Bryłowski 7, Michalak 6, Leszek Szot 4, Wilczyński 3, Wiśniewski, Woźniak i Nieoczym po 2.

VS

Dom Plus Kwadrat 73

Łysiak 19, Michał Duda 17, Chałupczak 12, Tomasz Szot 11, Łukasz Jusiak 7, Wiśniecki 3, Rafał Duda i Ponikowski po 2.

BRU 77

Łukasik 19, Paszkowski 15, Porębiak 12, Głowala 10, Ładziak 9, Kuwałek 8, Kot 4, Surma.

VS

Prospectiv 29

Marcin Stefaniuk 9, Lastrebov i Chub po 8, Florek 4, Wroński, Szymański, Gawłowski, Bełko.

Adley Hydroizolacje 52

Szpunar 19, Klekot 11, Konrad Jusiak 9, Bis 7, Grądzki 4, Muszyński 2, Bukowski.

VS

Flying Foxes 49

Grygiel 28, Szafranek 6, Kępa, Wrona i Kosyk po 4, Gęca 2, Winiarski 1, Kozieł.

Kolejka 10 – 27.01.2024

 

BRU 73

Łukasik 24, Głowala 16, Paszkowski i Porębiak po 11, Ładziak 8, Kot 3.

VS

Dom Plus Kwadrat 65

Michał Duda i Łysiak po 19, Chałupczak 14, Wiśniecki 6, Postrzech 4, Topyła 3, Pańkowski.

Adley Hydroizolacje 67

Szpunar 27, Bis 14, Polski 11, Muszyński 8, Grądzki 6, Wnuk 1

VS

The Reds IGLO-KLIMA 76

Lejko 27, Kusiak 7, Klarecki 7, Skolimowski 7, Dariusz Josik 7, Padysz 6, Korniluk po 5, Misztal 4, Dejnek i Rutkowski po 3.

Team Erkado 48

Pęzioł 15, Szydłowski 14, Dudek 12, Skałecki 5, Ciupa 2, Makowski.

VS

4te Piętro 64

Koszałka i Jóźwiakowski po 15, Ożga 12, Dankiewicz 11, Waręcki 6, Finkowski 3, Kmieć 2, Bielecki.

Lipa Team 61

Lipski 20, Dobrowolska 19, Jarosz 8, Karwas 7, Bałdyga 6, Bodył 1, Rybicki.

VS

WinPlay 48

Szast i Leszek Szot po 10, Woźniak i Michalak po 9, Bryłowski 7, Nieoczym 4.

Flying Foxes 41

Grygiel 14, Gęca 13,Kowalik 8, Kępa, Winiarski i Kosyk po 2, Kozieł.

VS

Quattro Tech. 54

Jurasik 14, Małyszek 13, Bijata 9, Sadło7, Dębski 5, Czajka 4, Król 2.

Prospectiv 18

Lastrebov 10, Chub i Bełko po 4, Wroński, Szymański, Gawroński.

VS

Symbit 86

Ziółkowski 32, Mrozek 18, Piotr Chabros 14, Krochmalski 8, Marzec 7, Skwira 4, Adamczyk 3.

Kolejka 11 – 18.02.2024

 

Symbit 57

1

VS

Dom Plus Kwadrat 39

1

Quattro Tech. 66

1

VS

The Reds IGLO-KLIMA 50

1

Flying Foxes 49

1

VS

WinPlay 58

1

Prospectiv 34

1

VS

4te Piętro 81

1

BRU 38

1

VS

Lipa Team 57

1

Adley Hydroizolacje 51

1

VS

Lancet 58

1

Kolejka 12 – 24.02.2024

 

BRU 58

1

VS

Adley Hydroizolacje 39

1

Team Erkado 61

1

VS

Flying Foxes 49

1

4te Piętro 57

1

VS

The Reds IGLO-KLIMA 81

1

Lancet 57

1

VS

Symbit 80

1

Lipa Team 71

1

VS

Prospectiv 41

1

WinPlay 58

1

VS

Quattro Tech. 62

1