Wyniki

Kolejka 1 – 19.09.2021

 

Symbit : 58

Ziółkowski-23, Ostrowski-20, Mrozek-6, Adamczyk-3, Skwira-2, Krochmalski-2, Gozdór-2, Marzec.

 

VS

The Reds IGLO-KLIMA : 61

Artur Josik-16, Lejko-10, Dariusz Josik-7, Misztal-6, Rutkowski-6, Podgórski-5, Padysz-4, Kozioł-4, Dejnek-3

Dom Plus : 51

Rafał Duda-21,Michał Duda-17,Postrzech-5,Gwiazdowski-5,Michałek-3, Szulakowski

 

VS

Adley Hydroizolacje : 34

Zawiślak-16, Jusiak i Grądzki po 6, Bryk-4,Pochwatka-2, Bukowski

4te Piętro : 69

Gorgol-20, Łukawski-18, Ożga-9, Jóźwiakowski-7, Dykiel i Dankiewicz po 5,Bielecki-3,Pazur-2, Lipski

 

VS

Winplay : 43

Socha-10, Glinka-10, Bryłowski-8, Kiliański-6, Szot-5, Samborski-4

Venta : 45

Pęzioł-16, Kijora-9, Makowski-7, Smala-7, Ciupa-2, Czachor-2 i Nowomiejski-2

 

VS

Quatro Tech. : 64

Król-12, Jacek Mącik-12, Czajka-10, Dębski, Czyżewski i Krzyżanek po 8, Małysek-6

Lipa Team : 52

Ładziak-20, Kot-16, Lipski-7, Paszkowski-5 Bednarczuk-4, Kowalczyk

 

VS

Piąty Faul : 63

Sadura-17, Waręcki-16, Wiaderny-12, Winkler-7, Lenartowicz-6, Kucharczyk-4, Szydłowski-1,

Kolejka 2 – 26.09.2021

 

The Reds IGLO-KLIMA : 118

Dejnek 42, Lejko 13, Kozioł 12, Dariusz Josik i Misztal po 11, Rutkowski 10, Podgórski 9, Kusiak 6, Padysz 5.

VS

Dom Plus : 58

Michałek 18, Błaszczak 17, Żukowski 12, Postrzech 11.

Piąty Faul : 62

Koszałka 27, Bielak 17, Lenartowicz 12, Waręcki 3, Wiaderny 2, Szydłowski 1, Sadło.

VS

WinPlay : 55

Bryłowski 17, Kiliański i Glinka po 10, Socha i Pietrzela po 6, Szot 4, Maź 2.

Lipa Team : 69

Kot 24, Lipski 15, Bodył 14, Ładziak 12, Konopka 4.

VS

Adley Hydroizolacje : 36

Kozłowski i Wojnisz po 11, Jusiak 6, Muszyński 4, Wnuk i Zawiślak po 2, Bukowski.

Venta : 77

Pęzioł 22, Kijora 13, Dudek i Ciupa po 12, Smala 10, Popielarski 6, Makowski 2.

VS

Lancet : 57

Szady 29, Woźniak 12, Melko 8, Gomółka i Gołacki po 4.

4te Piętro : 65

Ćwik 25, Macieszczuk 12, Dankiewicz 8, Ożga 7, Dykiel 5, Jóźwiakowski i Sidorowicz po 4.

VS

Quattro Tech : 50

Mącik 17, Czajka 11, Król 8,Sidor 5, Dębski 4, Bijata 3, Krzyżanek 2.

Kolejka 3 – 03.10.2021

 

WinPlay : 49

Glinka 18, Pietrzela 10, Samborski 8, Zagajewski 5, Bryłowski i Trocewicz po 4.

VS

Lipa Team: 47

Bodył 18, Ładziak 13, Lipski 10, Paszkowski 4, Bednarczuka 2.

Quattro Tech : 67

Michał Mącik 21, Jacek Mącik, 11, Krzyżanek 8, Małysek i Król po 6, Bijatka 5, Dębski i Czajka po 4, Sidor 2.

VS

Dom Plus: 40

Duda Rafał 9, Postrzch 8, Suchocki 8, Hajkowski 4, Michałek 3, Żmuda 3, Błaszczak 2, Jaroszewski 2, Duda Michał 1.

Adley Hydroizolacje : 31

Wojnicz 10, Kozłowski 6, Grądziel 4, Bukowski 3, Jusiak, Muszyński, Szponar i Zawiślak po 2.

VS

4te Piętro: 83

Macieszczuk 23, Dankiewicz 16, Pazur 11, Jóźwiakowski 9, Ożga 8, Ćwik 7, Sidorowicz 7, Jacek Lipski 2.

The Reds IGLO-KLIMA : 76

Kusiak 16, Artur Josik 14, Rutkowski 12, Dejnek i Kozioł po 9, Dariusz Josik i Misztal po 8.

VS

Venta: 54

Dudek 17, Pęzioł 12, Kijora 6, Nowomiejski 5, Ciupa, Popielarski i Rechulicz po 4, Smala 2.

Symbit : 100

Ziółkowski 39, Adamczyk 19, Andrzejak 17, Mrozek 12, Gozdór 10, Skwira 3.

VS

Lancet: 66

Kokowicz 23, Szady 19, Paluch 12, Gołacki i Chrościcki po 6, Melko.

Kolejka 4 – 10.10.2021

 

The Reds IGLO-KLIMA : 57

Lejko 13,Artur Josik 12, Kozioł 9, Rutkowski 8, Dariusz Josik 7, Kusiak 6 , Misztal 2.

VS

4te Piętro: 71

Łukawski 25, Jóźwiakowski 19, Macieszczuk i Pazur po 7, Dankiewicz i Ożga po 5, Jacek Lipski 3.

Symbit : 59

Adamczyk 16, Marzec 14, Andrzejak i Skwira po 9, Krochmalski i Gozdór po 4 , Mrozek 3.

VS

Venta: 32

Pęzioł 16,Dudek 10,Smala 4,Popielarski 2.

Quattro Tech. : 79

Sidor 29, Dębski po 15, Jacek Mącik 13, Bijata 8, Czajka 6, Małyszko 4, Krzyżanek 4.

VS

Lipa Team: 55

Kot 22, Andrzej Lipski 13, Ładziak 10, Bodył 10.

Adley Hydroizolacje: 29

Jusiak 10, Grądzki 9, Zawiślak i Bukowski po 4, Wojnicki 2.

VS

Piąty Faul: 56

Bielak 14, Waręcki 10, Koszałka i Lenartowicz po 9, Sadło 7, Polski 4, Szydłowski 3.

Lancet : 72

Szady i Paluch po 19, Gołacki 16, Woźniak 14, Chrościcki 4.

VS

Dom Plus: 53

Suchocki 23, Postrzech i Gwiazdowski po 9, Błaszczak 8, Jaroszewski i Szulakowski po 2.

Kolejka 5 – 16.10.2021

 

The Reds IGLO-KLIMA : 69

Dariusz Josik 20, Lejko 18, Rutkowski 13, Kozioł 8, Podgórski 5 , Dejnek 5.

VS

Lancet: 66

Szady 20,Paluch 18, Woźniak 11, Kokowicz 8, Gomółka 7, Piróg 2.

Piąty Faul: 49

Lenartowicz 19, Waręcki 8, Szydłowski 8, Sadło 5, Sadura 5, Wiaderny 2, Kucharczyk 2

VS

4te Piętro: 72

Łukawski 25, Dykiel 18, Karwas 12, Dankiewicz 8, Bielecki 3, Ożga, Lipski.

Adley Hydroizolacje: 48

Jusiak 12, Bryk 12, Grądzki 6, Zawiślak 6, Małecki 5, Sponar 3, Kozłowski 2, Wnuk 2, Bukowski.

VS

Venta: 25

Pęzioł 7, Popielarski 6, Ciupa 5, Makowski 5, Suchorowski 2.

Quattro Tech. : 45

Sidor 20, Bijata 13, Czajka 6, Krolikowski 6, Dębski 4.

VS

Symbit: 74

Adamczyk 20, Mrozek 12, Krochmalski 12, Marzec 10, Gozdór 8, Skwira 5, Kudela5, Chabros 2.

WinPlay : 48

Kiljański 14, Pietrzela 10, Samborski 10, Bryłowski 7, Trocewicz 6, Maź 1.

VS

Dom Plus: 60

Duda Rafał 11,Duda Michał 11, Wojciechowski 11, Postrzch 9, Suchocki 9, Jaroszewski 4, Michałek 3, Gwiazdowski 2.

Tabela

LPDrużynaIlość MeczyPKTPKT Zdobyte PKT Stracone+/-
14te Piętro510360230130
2The Reds IGLO-KLIMA5938130774
3Quattro Tech5830527926
4Symbit4729120487
5Piąty Faul4723020822
6Dom Plus57262339-77
7Venta56233304-71
8Adley Hydroizolacje56178284-106
9Lipa Team45223227-4
10Lancet45261299-38
11WinPlay45195238-43